DIVÍZIA

Tkaniny & uteráky

Spoločnosť STEBERG s.r.o. je priamym dovozcom tkanín na výrobu pracovných a voľnočasových odevov. Skladom máme výše 1.000.000 metrov tkanín vysokej kvality a 100.000 ks uterákov.

ZMESOVÉ TKANINY 65% Polyester 35% Bavlna

Otvoriť

ZMESOVÉ TKANINY 60% Bavlna 40% Polyester

Otvoriť

ZMESOVÉ TKANINY 50% Bavlna 50% Polyester

Otvoriť

100% BAVLNENÉ TKANINY

Otvoriť

POLYESTEROVÉ OUTDOOR TKANINY

Otvoriť

ŠPECIÁLNE TKANINY (nehorľavé, antistatické, multi ochrana)

Otvoriť

ELASTICKÉ-STRETČOVÉ TKANINY

Otvoriť

Tkaniny z mikrovlákna

Otvoriť

RIFLOVÉ (JEANSOVÉ) TKANINY

Otvoriť

UTERÁKY

Otvoriť

Nákup tkanín na výrobu pracovných odevov, uterákov na Slovensku

Spoločnosť STEBERG je dôveryhodným a spoľahlivým priamym dovozcom vysokokvalitných tkanín na výrobu pracovných odevov a odevov pre voľný čas na Slovensku. Vďaka viac ako desaťročným skúsenostiam v tomto odvetví sme sa etablovali ako popredný dodávateľ látok pre textilný trh.

Naša spoločnosť je hrdá na to, že poskytuje široký sortiment tkanín, ktoré uspokojujú špecifické potreby našich zákazníkov. Uvedomujeme si dôležitosť kvality, a preto naše látky získavame od dôveryhodných výrobcov z celého sveta. Veríme, že naši zákazníci si zaslúžia to najlepšie, a presne to ponúkame – prémiové tkaniny, ktoré sú odolné, pohodlné a štýlové.

Máme zásoby viac ako 1 000 000 metrov vysokokvalitných látok, čo zaručuje, že vždy dokážeme splniť požiadavky našich zákazníkov. Náš široký sortiment látok zahŕňa bavlnu, polyester, vlnu, ľan a mnohé ďalšie, pričom každá z nich má svoje jedinečné vlastnosti, vďaka ktorým sa dokonale hodí na rôzne typy odevov. Či už hľadáte tkaníny na pracovné odevy alebo oblečenie na voľný čas, máme pre vás všetko.

Druhy látok na výrobu pracovných odevov: Nehorľavé, Antistatické, Kyselínové a vode odolné, klasické kepre, Bavlnené, Zmesové , Elastické a Jeansové tkaniny.

Okrem širokého výberu tkaníny máme na sklade aj 100 000 uterákov. Naše uteráky a osušky sú najvyššej kvality a sú ideálne pre kúpele, hotely, telocvične a iné podniky, ktoré vyžadujú mäkké, savé a odolné uteráky. Dávame si záležať na tom, aby boli naše uteráky vyrobené z tých najlepších materiálov, čo zaručuje ich dlhú životnosť a zachovanie mäkkosti aj po viacnásobnom praní.

V spoločnosti STEBERG si uvedomujeme, že textilný priemysel sa neustále vyvíja, a preto sa snažíme držať krok s najnovšími trendmi a technológiami. Úzko spolupracujeme s našimi zákazníkmi, aby sme pochopili ich potreby a požiadavky a zabezpečili, že im poskytneme najlepšie možné riešenia, ktoré splnia ich potreby a prekonajú ich očakávania.

Na záver chcem povedať, že ak hľadáte spoľahlivého a dôveryhodného dodávateľa vysokokvalitných tkanín a uterákov, nehľadajte ďalej ako v spoločnosti STEBERG Máme odborné znalosti, skúsenosti a zdroje na to, aby sme vám poskytli prvotriedne tkaniny, ktoré sú prispôsobené vašim špecifickým potrebám. Kontaktujte nás ešte dnes a dozviete sa viac o našich výrobkoch a službách.