O nás

Naším poslaním
je chrániť zdravie
a životné prostredie

Spoločnosť STEBERG založili v roku 1986 pán a pani Bergendioví za účelom výroby a predaja jeansových výrobkov. Firma sa až do roku 2009 zaoberala výlučne výrobou jeansových produktov vyrobených na Slovensku a predajom v rámci EU. Rok 2009 bol však pre firmu prelomový.  Syn manželov Bergendiovcov Štefan, založil novú firmu, ktorá sa stala priamym dovozcom tkanín na výrobu pracovných odevov z Ázie.

Bohaté skúsenosti s textilom sa rýchlo odzrkadlili aj na úspechu novozaloženej firmy, ktorá rástla geometrickým radom.  V tomto období, už firma vyvíjala značné aktivity aj v oblasti pracovného oblečenia, reklamného oblečenia a obchodnej činnosti B2B a B2G. Postupom času spoločnosť STEBERG s.r.o. ďalej rástla spolu s novými aktivitami v biznise. Do portfólia sa pridal obchod s uterákmi a o rok neskôr sa už firma zaujímala aj o obranný priemysel v ktorom hneď na začiatku zaznamenala nemalé úspechy.

Úspechy

Čo máme
za sebou?

35

úspešných rokov v biznise

5

prosperujúcich divízií

20

krajín pôsobenia

2000

metrov látok predaných za deň

Založenie firmy za účelom výroby a predaja jeansových výrobkov

1986

Predaj jeansových výrobkov vrámci EU, vstup do textilného priemyslu

2009

Transformácia firmy a založenie spoločnosti STEBERG, s.r.o

2012

Vstup do segmentu pracovného oblečenia, reklamného oblečenia a obchodnej činnosti B2B a B2G

2012

Vstup do segmentu kvalitných uterákov určených pre HORECA segment

2013

Prvé úspechy v segmente obranného a záchranného priemyslu

2014

1986

2009

2012

2012

2013

2014

Našou víziou je byť stabilnou spoločnosťou s európskou pôsobnosťou, ktorá ponúka kvalitné produkty bezpečné pre ľudí a životné prostredie.

Mgr. Štefan Bergendi CEO & Managing Director

Hodnoty

Hodnoty
a princípy značky
STEBERG

Drag

Budujeme vzťahy, držíme slovo

Sme spoľahliví, praktickí a starostliví vo vzťahu k zákazníkom, obchodným partnerom aj k sebe navzájom, pretože vieme, že to je cesta k prosperujúcej spoločnosti a zdravej firemnej kultúre.

Sledujeme trendy, prinášame hodnoty

Neustále sa vzdelávame a sledujeme trendy, aby sme priniesli hodnotu sebe i klientovi. Dokážeme sa vynájsť, prichádzať s inovatívnymi nápadmi a vždy porozumieť prostrediu, v ktorom pôsobíme

Myslíme pozitívne, vidíme príležitosť

Naša práca nás baví a napĺňa. Aj preto vidíme každý problém ako novú výzvu a príležitosť niečo nové sa naučiť. Sme pozitívne naladení, príjemne vystupujúci a pripravení víťaziť.

Chránime ľudí, rešpektujeme prírodu

Veríme, že ochrana života, zdravia a prírody tvorí základ perspektívnej budúcnosti. Pri všetkom čo robíme, preto myslíme na dopad svojich aktivít s cieľom maximalizovať bezpečie i pohodlie ľudí a minimalizovať negatívne dopady na životné prostredie.

Nemocniciam sme venovali 50 000 kusov respirátorov FFP2

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Nemocniciam sme venovali 50 000 kusov respirátorov FFP2

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.